X
Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 25
týden: 25
celkem: 12907
nejnovější produkty
Xiaomi Redmi 5 DS Gold
3 990,00 Kč
Honor 10 Phantom Blue
10 990,00 Kč

O nás

Společnost byla založena v roce 2000. Prodejna byla otevřena v obchodní domě Delvita (dnes obchodní dům BILLA II. Patro) vedle hlavní pošty v Třebíči Od počátku se začala zabývat prodejem mobilních telefonů, příslušenství a služeb operátorů. Postupně se nabídka produktů rozšířila o digitální fotoaparáty,  navigace a náhradní díly pro mobilní telefony. V roce 2004 byla otevřena druhá pobočka v Náměšti nad Oslavou se  stejným sortimentem. V roce 2005 došlo k transformaci firmy na společnost s ručením omezeným. V současnosti společnost nabízí našim zákazníkům služby operátorů GO Mobil, Telefonica O2 a Ufon. Zákazník má u nás možnost platit všemi typy platebních a kreditních karet, dále má možnost využít nákupu na splátky. 
Zajišťujeme pozáruční servis na mobilní telefony. Zboží nakupujeme výhradně od českých distributorů, díky tomu patří společnost již několik let do prodejní sítě SPACE se silnou marketingovou podporou ze strany distributora. V roce 2014 jsme se stali součástí prodejní sítě DIGIMAX, pro ještě širší nabídku akčních produktů. V prosinci 2014 jsme prodejnu z OD BILLA přemístili na novou adresu (pouze přes silnici) na ulici    B. Václavka, kde je obchod našim zákazníkům přístupný přímo z chodníku, nemusí už tedy "šplhat" do 2. patra. Zboží které u nás na prodejnách nebo na e-shopu nakoupíte je výhradně určeno pro český trh, nejedná se o žádné „šedé“ dovozy ze zahraničí.   Spokojenost zákazníka pro nás byla od samého počátku a nadále bude hlavní prioritou. Činnost pobočky v Třebíči byla ke dni 31.8.2018 ukončena, s případnými dotazy a reklamacemi se obracejte na pobočku v Náměšti nad Oslavou.